Vastrentende beleggingen
Beleggingsinzichten van Capital Group
Bronnen: Capital Group, MIT Initiative on the Digital Economy. De afbeelding van de “J-curve” voor productiviteit toont het vertragingseffect dat de introductie van nieuwe technologie kan hebben op de totale factorproductiviteit (TFP). TFP wordt gemeten als de verandering in de totale economische output die niet gepaard gaat met veranderingen in kapitaal- of arbeidsinput en geeft de impact van technologische veranderingen weer.
Bronnen: Capital Group, FactSet, Standard & Poor’s. Het “aandeel van Big Tech in het totaal aan kapitaaluitgaven” is het totaal aan kapitaaluitgaven van Alphabet, Amazon, Meta en Microsoft als percentage van het totaal aan kapitaaluitgaven van de S&P 500 Index. Gegevens per 30 juni 2024.
Bronnen: Capital Group, FactSet, Standard & Poor's. De S&P 500® Information Technology is samengesteld uit de bedrijven in de S&P 500 die deel uitmaken van de GICS® IT-sector. Forward P/E staat voor de verhouding tussen aandelenkoersen en de consensusraming per aandeel over 12 maanden. De twee jaren voor de dotcomzeepbel hebben betrekking op de 24 maanden tot 29 februari 2000. De laatste twee jaar zijn de 24 maanden tot 30 juni 2024.
Vastrentende beleggingen
Vastrentende beleggingen
Beleggen op de lange termijn
Vastrentende beleggingen
GERELATEERDE INZICHTEN
Sign up now to get industry-leading insights and timely articles delivered to your inbox.
Resultaten uit het verleden zijn niet indicatief voor de toekomst. De waarde van de beleggingen en de inkomsten daaruit kunnen zowel stijgen als dalen en u kunt uw belegde vermogen geheel of gedeeltelijk verliezen. Deze informatie is niet bedoeld als beleggings-, fiscaal of ander advies, noch als een aansporing tot het kopen of verkopen van effecten.
Verklaringen die worden toegeschreven aan een persoon verwoorden de mening van die persoon op het moment van publicatie en weerspiegelen niet noodzakelijkerwijs de mening van Capital Group of haar dochterondernemingen. Alle informatie is per de aangegeven datum, tenzij anders vermeld. Sommige informatie kan van derden afkomstig zijn en als zodanig kan de betrouwbaarheid van die informatie niet worden gegarandeerd.
Capital Group heeft vermogensbeheer ondergebracht bij drie beleggingsteams. Deze teams nemen onafhankelijk van elkaar beslissingen over beleggingen en stemvolmachten. Onze fixed income specialisten doen voor de hele Capital-organisatie onderzoek naar vastrentende producten en beleggen daarin. Voor aandelen handelen ze echter uitsluitend namens een van de drie equity-beleggingsteams.