Opbouw van de portefeuille
Beleggingsinzichten van Capital Group
Big Tech is dit jaar sterk teruggekeerd
Bronnen: Capital Group, Center for Research in Security Prices (CRSP), Refinitiv Datastream, Standard & Poor’s. Per 18 mei 2023. Resultaten uit het verleden zijn niet indicatief voor de toekomst.
De achterblijvers van vorig jaar lopen dit jaar voorop
Bronnen: Capital Group, FactSet, RIMES, Standard & Poor’s. Het rendement per sector is het totale rendement in USD. Per 18 mei 2023. Resultaten uit het verleden zijn niet indicatief voor de toekomst.
Er is een veel breder scala aan beleggingsmogelijkheden
Bronnen: Capital Group, Refinitiv Datastream, Standard & Poor's. Per 16 mei 2023. Geïndexeerd op 100 per 1 januari 2005. De S&P 500 Index wordt gewogen naar marktkapitalisatie, wat betekent dat de grootste bedrijven de meeste invloed hebben op de indexering. De S&P 500 Equal-Weighted Index geeft elk aandeel een gelijk gewicht en corrigeert zo het grote effect van large-cap aandelen. De verhouding tussen de twee indexen geeft aan wanneer de marktbreedte toe- of afneemt. Resultaten uit het verleden zijn niet indicatief voor de toekomst.
Opbouw van de portefeuille
United States
GERELATEERDE INZICHTEN
Opbouw van de portefeuille
Marktvolatiliteit
Resultaten uit het verleden vormen geen garantie voor toekomstige resultaten. De waarde van de beleggingen en de inkomsten daaruit kunnen zowel stijgen als dalen en u kunt uw belegde vermogen geheel of gedeeltelijk verliezen. Deze informatie is niet bedoeld als beleggings-, fiscaal of ander advies, noch als een aansporing tot het kopen of verkopen van effecten.
Verklaringen die worden toegeschreven aan een persoon verwoorden de mening van die persoon op het moment van publicatie en weerspiegelen niet noodzakelijkerwijs de mening van Capital Group of haar dochterondernemingen. Alle informatie is per de aangegeven datum, tenzij anders vermeld. Sommige informatie kan van derden afkomstig zijn en als zodanig kan de betrouwbaarheid van die informatie niet worden gegarandeerd.