Inhoud:
Capital Group deelt zijn vooruitzichten medio 2026 in een webinar op 25 juni. Mis dit gesprek met equity portfolio manager Michael Cohen, fixed income portfolio manager Andrew Cormack en econoom Beth Beckett niet. Zij blikken vooruit naar wat toekomst vanaf de tweede helft van 2026 in petto heeft en overlopen de belangrijkste thema's voor de markten en economieën, zoals hoe goed de groei standhoudt onder de geopolitieke onzekerheid, welke mogelijkheden AI biedt en wat obligaties in een volatieler klimaat kunnen betekenen.
Event date:25 juni 2026
Michael Cohen is aandelenportefeuillemanager bij Capital Group. Hij heeft 29 jaar beleggingservaring en werkt al 20 jaar bij Capital Group. Eerder in zijn carrière had Michael als aandelenbeleggingsanalist bij Capital verslag gedaan van Europese nutsbedrijven, maar ook van bedrijven gevestigd in Israël. Voordat hij bij Capital kwam, was hij onderzoeksanalist bij zowel Schroders als Salomon Brothers in Londen. Hij heeft een MBA van de London Business School en een bachelordiploma in accounting en economie van de Universiteit van Tel Aviv. Michael is gevestigd in Londen.
Andrew Cormack is fixed income portfolio manager bij Capital Group. Hij heeft twintig jaar ervaring in de beleggingsbranche en werkt inmiddels zes jaar voor Capital Group. Voordat Andrew bij Capital aan de slag ging, werkte hij als portfolio manager bij Western Asset Management. Hij behaalde zijn diploma in de actuariële wetenschappen aan de London School of Economics and Political Science met onderscheiding. Hij is ook in het bezit van het Investment Management Certificate. Andrew heeft Londen als standplaats.
Beth Beckett is econoom bij Capital Group. Ze heeft vijf jaar ervaring in de beleggingsbranche en werkt nu drie jaar bij Capital Group. Ze heeft een master in de economische geschiedenis van de London School of Economics and Political Science en een bachelor in de economie van Durham University. De standplaats van Beth is Londen.